صادرات نبات به عراق

صادرات نبات به عراق از راه کارهای مناسب و مطلوب جهت برون رفت از وضعیت آشفته و نا به سامان اقتصادی در کشور است که تجّار با فروش نبات در بازار عراق می توانند ارز آوری به داخل کشور داشته و معضل تورم ، بیکاری و کاهش ارزش پول ملی را از بین ببرند .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با توجه به استقبال همسایه غربی ما برای محصولات ایرانی صادرات نبات به عراق می تواند برای تاجران و صادر کنندگان ما بازدهی مناسب و مطلوبی را در رابطه با سودی که می خواهند کسب کنند داشته باشد .

فروش نبات به کشورهای دیگر هم چنین همسایگان مجاور ایران درد سرهای فروش در داخل کشور نظیر چک و چانه زدن با مشتری را ندارد و به راحتی پول می دهند و سودی که از صادرات نبات به این کشورها عاید افراد صادر کننده می شود بسیار بالاتر از سود فروش در بازار داخل است .

بنا بر این افرادی که تصمیم دارند با محصول نبات به نتایج مطلوب و زود بازده برسند بهترین راه کار برای آنها صادرات این محصول می باشد .

صادرات نبات

صادرات نبات از ایران به کشورهای همسایه از سال های بسیار دور انجام میشده و درحال حاضر نیز این روند ادامه دارد .

نبات از جمله محصولات و کالاهایی است که اگر روش صادراتی آن به نحو صحیح در پیش گرفته شود و مداوم و مستمر باشد ، می تواند سود سرشاری را نصیب فرد صادر کننده نبات کند .

با توجه به اینکه ایران از تولید کنندگان برتر محصول نبات در جهان می باشد اما متاسفانه سهم بسیار اندکی در رقابت با کشورهای دیگر در بازار جهانی و امر صادرات دارد .

در کمال ناباوری ، ایران حتی جزء 5 کشور برتر جهان در صادرات نبات هم نیست که این جای بسی تاسف دارد برای کشوری که از دایه داران و سرآمدان این محصول در جهان است ، که علت این امر تا حدودی به سوء مدیریت در این حوزه نیز بر می گردد .

صادرات نبات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما