صادرات نبات شاخه فله سفید به عراق

نبات شاخه فله سفید با حجم و تُناژ بالایی به کشور عراق صادر می شود و این کشور از مقاصد خوب صادراتی جهت ارسال نبات شاخه فله سفید می باشد و همسایه غربی ما یعنی عراق بازار پر تقاضایی برای نبات شاخه فله سفید ایرانی داراست .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات نبات شاخه فله

نبات شاخه فله در حوزه صادرات بازار خوبی دارد به خصوص به کشورهایی که در همسایگی و مجاورت ما قرار دارند . با توجه به اینکه ایران در تولید نبات ید طولایی دارد و از قدیمی ها و کنندگان این محصول است ، نبات ایرانی جایگاه خاص و ویژه ای در بین کشور های همسایه ما و حتی جهان دارد ، ولی متاسفانه از ظرفیت های صادرات این محصول بهره کافی نگرفته و بقیه کشورها گوی سبقت را در این زمینه از ما ربوده اند و همانند محصول زعفران که در دنیا از لحاظ کیفیت حرف اول و آخر را می زدیم توفیق چندانی نداشته و حرفی برای گفتن نداریم که این جای بسی آه و افسوس است .

صادرات نبات شاخه به شکل بسته بندی شده نسبت به نبات شاخه فله بهتر است زیرا :

بسته بندی هر محصول هم چنین نبات شاخه نشان از اهمیت و ارزش دادن به محصول و بالا بردن شخصیت و هویت ملی است و مشتری ذهنیت و تصور بهتری از شاخه نبات با کیفیت ایرانی در این حالت خواهد داشت .

در حالتی که نبات شاخه بسته بندی باشد بهتر می توان رو اصول برند سازی مانور داد و محصول نبات خود را معروف و شناخته شده کرد و به راحتی با قیمت بالاتر نسبت به نبات شاخه فله در بازارهای صادراتی فروخت و ارز آوری بیشتری به داخل کشور داشت .

این احتمال وجود دارد مشتریانی که در خارج تقاضای شاخه نبات فله دارند و آن را به صورت فله می پسندند و سفارش می دهند چون به قیمت ارزان تر و کمتری در مقایسه با شاخه نبات بسته بندی برایشان تمام می شود در بسته بندی هایی به نام خود زده و در بازار داخلی خودشان و حتی بازار خارج نیز آن را بفروشند و برای خود برند سازی کنند در نتیجه رقیبی برای صادر کننده ایرانی شوند .

صادرات نبات شاخه فله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما