نبات ثامن
خانه / نبات / شاخه نبات / زعفرانی / قیمت کف بازار نبات شاخه ای زعفرانی

قیمت کف بازار نبات شاخه ای زعفرانی

قیمت کف بازار نبات شاخه ای زعفرانی را می توان از طریق مراکز و نمایندگی های فروش نبات شاخه ای زعفرانی که به صورت حضوری و غیر حضوری در زمینه محصول نبات فعالیت می کنند به دست آورد .

قیمت کف بازار نبات

قیمت کف بازار اصطلاح عامیانه ای است که مردم جهت اطلاع و آگاهی از پایین ترین قیمت یک محصول هم چنین نبات به منظور خرید آن در لفظ و زبان به کار می برند .

قیمت کف بازار نبات در واقع همان قیمت اصلی و واقعی نبات است که در بازار خرید و فروش می شود و خریداران نبات به دنبال همین قیمت هستند .

قیمت نبات شاخه ای فله

قیمت نبات شاخه ای فله را باید از عوامل مستقیم فروش نبات فله که در بازار و مراکز عمده فروشی حضور دارند پی جو شد .

این عوامل چون بطور مستقیم با کارخانه ها و تولید کنندگان نبات ارتباط دارند و در واقع نمایندگان اصلی آنها در فروش محصولاتشان هستند و نه واسطه ، به همین علت قیمت نبات شاخه فله را مطلوب و مناسب که در خور و حد بازار است ارائه می دهند .

قیمت نبات شاخه ای فله از لحاظ وزنی ارزان تر از نبات های شاخه با بسته بندی های مختلف در بازار است و بطور معمول کارتن های ۱۰ کیلویی از این نوع نبات فله در مراکز توزیع و فروش وجود دارد .

نبات شاخه ای زعفرانی

نبات شاخه ای زعفرانی از یکی از اقسام نبات شاخه می باشد که در تهیه و تولید آن از زعفران استفاده می گردد ، میزان زعفرانی که در این نوع نبات بکار می رود تعیین کننده میزان قیمت نبات شاخه می شود . هر چه نبات شاخه از میزان خلوص زعفران بالاتری بر خور دار باشد قیمت آن بیشتر خواهد شد و هر قدر این خلوص زعفران کاهش یافته و با رنگ مخلوط گردد قیمت آن کمتر می شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات نبات به عراق

صادرات نبات شاخه فله سفید به عراق

نبات شاخه فله سفید با حجم و تُناژ بالایی به کشور عراق صادر می شود …

دیدگاهتان را بنویسید