نبات ثامن
خانه / نبات / نمایندگی فروش نبات در کرج

نمایندگی فروش نبات در کرج

فروش نبات در کرج از حجم زیادی برخوردار است و نمایندگی های بسیاری در این شهر و استان پر جمعیت کشور هر روز اقدام به خرید و فروش در وزن های بالا می نمایند .

فروش نبات در کرج

فروش نبات در کرج در مقایسه با بعضی شهرها و استان های ایران با توجه به نزدیک بودن به مرکز کشور یعنی تهران و طیف جمعیتی گسترده آن ، میزان بالایی دارد و از جمله نقاطی است که می توان در سود دهی بالای این محصول در آن توجه داشت به همین علت کارگاه های تولیدی بسیاری در آن وجود دارند که به تولید نبات مبادرت می کنند و در تلاش اند تا در این استان سهم بیشتری از بازار را نصیب خود کنند .

مراکز اصلی فروش نبات در کرج

در استان البرز و شهر کرج مراکز مختلف و متعددی وجود دارند که اقدام به فروش نبات می نمایند . اما دو بازار و مرکز فروش معروف و مهمی که بنکداران و عمده فروشان زیادی در آن مستقر هستند و در این زمینه هر روزه اقدام به فروش نبات در حجم و تناژ بالا می نمایند و معاملات بسیاری دارند عبارتند از : ۱ . بازار ولیعصر  و ۲ . بازار عمده فروشان پاسارگاد که در مسیر اتوبان کرج _ قزوین ، پل مَرد آباد ،  جاده ماهدشت کرج ( به سمت محمد شهر ) به فاصله کمی از یکدیگر قرار دارند .

نمایندگی فروش نبات

فروش نبات در سراسر کشور توسط نمایندگی هایی که به طور مستقیم و بی واسطه با کارخانجات تولید کننده نبات مرتبط هستند و محصولات آنها را به فروش می رسانند صورت می پذیرد .

این نمایندگی ها با شناخت و درک بالا و درست از نیاز و خواست مشتری و مسئولیت و پاسخگو بودن در قبال محصولی که به فروش می رسانند و خدماتی که ارائه می دهند و همچنین کیفیت و قیمت آن ، تمایز و تفاوت خود را نسبت به بقیه مراکز فروش به اثبات می رسانند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش نبات شاخه ای

فروش نبات شاخه ای زعفرانی با نازل ترین قیمت

فروش نبات شاخه زعفرانی با نازل ترین قیمت از روش فروش آنلاین میسر می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید